Reklama
Home
Dawid Lampart
Sparing  Email
piątek, 22 maja 2015 11:42

Przed niedzielnym meczem w Grudziądzu, PGE Stal Rzeszów odjedzie sparing w Gnieźnie z lokalnym Startem. Dawid również wystąpi w tym sparingu, a mecz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18.

 
Przegrana u siebie  Email
wtorek, 19 maja 2015 09:02

W niedzielnym meczu z Fogo Unią Leszno, rzeszowska drużyna poniosła bolesną porażkę 42:48. Była to pierwsza porażka Stali Rzeszów na własnym torze od długiego czasu, w dodatku przebieg spotkania dawał szanse na wygraną jednak kontrowersyjne decyzje sędziego wpłynęły negatywnie na postawę rzeszowian w ostatnich biegach. Jednak porażka z najmocniejszym obecnie zespołem nie powinna załamywać, liczymy na to że była to pierwsza ale i ostatnia porażka Stali na własnym torze w tym sezonie.
Nas jako zespół LampartRacing cieszy kolejny dobry wynik Dawida, który zdobył 8+1 pkt.

 
PITBIKE MRF  Email
czwartek, 14 maja 2015 12:36

Już w niedziele mecz z Unią Leszno na który serdecznie zapraszamy!
Zespół LampartRacing z Dawidem na czele zaprasza wszystkich kibiców na nową trybunę na stoisko Lamba PitBike, na którym będą dostępne również gadżety LampartRacing!

Szukasz dobrej zabawy? Brak Ci adrenaliny? Twoje dziecko potrzebuje ruchu i atrakcji?
mamy coś dla Was – PITBIKE MRF czyli mini crossy dla małego i dużego.

Już na najbliższym meczu Stali z Unią Leszno zapraszamy na stoisko LAMBA PITBIKE mieszczące się na nowej trybunie. Dostępne tam będą lambowe gadżety oraz same pitbike.  Dowiecie się tam wszystkiego o naszych małych, ale szalonych maszynach. Dla najmłodszych drobne upominki.

Za drugim wirażem przy budynku klubowym, adepci szkółki żużlowej zaprezentują motorki typu pitbike, a najmłodszym pozwolą poczuć smak adrenaliny.

https://www.facebook.com/LambaPitbikeRacingTeamRzeszow

http://www.lambapitbike.pl/

 
Przegrana w Toruniu  Email
wtorek, 12 maja 2015 13:03

Stal Rzeszów przegrała 48-42 wyjazdowy mecz z KS Toruń. Dawid zdobył 2+1 pkt. Przegrana na pewno nie może cieszyć ale jest to dobry wynik przed rewanżem na rzeszowskim torze i daje nadzieję na wywalczenie punktu bonusowego.
A już w najbliższą niedzielę Stal Rzeszów będzie gościć Unię Leszno, która w tym sezonie nie zaznała porażki. Zapowiada się bardzo zacięty pojedynek więc liczymy na doping kibiców, podobny jak na ostatnim meczu w Rzeszowie.

 
Awans do półfinału  Email
piątek, 01 maja 2015 11:57

W dniu wczorajszym w Krośnie odbył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dawid zakończył zawody na 7 miejscu, co daje awans do półfinału, który odbędzie się w Krakowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Długi majowy weekend tym razem bez żużla, najbliższy mecz to wyjazdowy pojedynek z KS Toruń, który odbędzie się 10 maja o godzinie 19:30.

 
Zwycięstwo u siebie  Email
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 14:07

W pierwszym meczu na własnym torze Stal Rzeszów pokonała Spartę Wrocław 52:37. Bardzo cieszymy się z faktu iż liderem rzeszowskiej drużyny był Dawid, który zdobył 13+2 pkt. Cały zespół Lampart Racing od zawsze wierzył, że Dawid może skutecznie rywalizować w najlepszej lidze świata, co pokazał we wczorajszym meczu. Od kilku lat Dawid ciężko pracuje i układa wszystko aby osiągać dobre wyniki, jednak czasami trzeba długo i cierpliwie czekać aby wszystko zagrało jak należy i dopisało szczęście.
Bardzo pozytywną informacją jest również ilość kibiców na trybunach podczas meczu. Dziękujemy wszystkim za przybycie i dopingowanie zawodników. Wynik Dawida nie byłby taki dobry bez was :)

 
Optymistyczny początek  Email
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 11:46

Sezon Żużlowej Ekstraligi 2015 oficjalnie rozpoczęty. Stal Rzeszów Przegrała 50:40 z Falubazem Zielona Góra, a Dawid zdobył 5+1 pkt. Na pierwszy rzut oka wyniki nie są zadowalające ale biorąc pod uwagę bardzo mocny skład Falubazu i atut własnego toru to skazywana na 'pożarcie' rzeszowska drużyna wywiozła przyzwoitą ilość punktów. Dawid również może być zadowolony ze swojego występu wygrywając swój pierwszy bieg. Teraz czas na pierwszy mecz na rzeszowskim torze i trzymamy kciuki za pierwszą wygraną.
Skrót meczu można obejrzeć tutaj.

A już w najbliższy wtorek, 14 marca kolejny start Dawida, tym razem będzie walczył o indywidualne zdobycze w Finale Złotego Kasku, który zostanie rozegrany na torze w Lublinie.

 
Inauguracja  Email
środa, 08 kwietnia 2015 11:49

Prognozy pogody napawają optymizmem więc w weekend nie powinno być przeszkód w rozpoczęciu sezonu. Stal Rzeszów rozpocznie sezon w niedziele o 19:30 meczem w Zielonej Górze.
A dwa dni później Dawid wystartuje w Finale Złotego Kasku, który nie odbył się w planowanym terminie czyli 4 kwietnia.
Właśnie w ten dzień Dawid wystartował na Węgrzech i poprowadził drużynę z Miszkolca do wygranej z drużyną z Debreczyna.

 
Początek później  Email
piątek, 03 kwietnia 2015 13:12

Inauguracja sezonu nadchodziła wielkimi krokami, ale na niektórych torach leży.. świeży śnieg więc na rozpoczęcie sezonu musimy jeszcze poczekać. Tymczasem Dawid szuka każdej okazji do jazdy, taka pojawiła się na Węgrzech i w sobotę Dawid wystartuje w meczu drużyn z Debreczyna i Miszkolca, reprezentując barwy drużyny z Miszkolca.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 14

Sponsorzy

Lamba PitBikes

Reklama