Reklama
Home
Dawid Lampart
Pierwszy trening  Email
środa, 01 kwietnia 2015 10:32

W końcu w dniu wczorajszym udało się odjechać pierwsze kółka po rzeszowskim owalu. Niestety te kilka kółek musi wystarczyć na wystarczyć na jakiś czas, póki pogoda przypomina bardziej zimę niż wiosnę. W dodatku wszystko wskazuje na odwołanie pierwszej kolejki ekstraligi.

 
MPPK  Email
poniedziałek, 30 marca 2015 08:20

Pierwsze poważniejsze zawody za pasem, 2 miejsce w eliminacjach Złotego Kasku bardzo cieszy. Niestety aktualna pogoda nie pozwala na więcej jazdy, po sobotnim, wygranym sparingu z ROWem Rybnik, Dawid i Mirek Jabłoński mieli reprezentować Stal Rzeszów w finale MPPK w Lesznie. Niestety po opadach deszczu, zawody zostały odwołane. W dniu dzisiejszym miał odbyć się długo wyczekiwany, pierwszy trening na rzeszowskim torze ale patrząc na pogodę i prognozy, będzie trzeba jeszcze poczekać. A pierwszy mecz w Rzeszowie już za tydzień..

 
Więcej jazdy  Email
środa, 25 marca 2015 10:58

Nie mogąc doczekać się jazdy na rzeszowskim torze, Dawid kontynuuje jazdy na innych torach. Po sobotnim sparingu z Unią Tarnów, przyszedł czas na zawody o stawkę. W czwartek w Krośnie odbędzie się Eliminacja Złotego Kasku, mamy nadzieję, że stan toru pozwoli na bezpieczna i wyrównaną walkę.

A na weekendzie kolejne okazje do treningu, w sobotę sparing a w niedzielę MPPK.

 
Sparing  Email
środa, 18 marca 2015 11:13

Po pierwszych treningach najwyższy czas na sparingi. Korzystając z gościnności Sparty Wrocław, Dawid wystąpił w składzie wrocławskiej drużyny w wyjazdowym sparingu z ROWem Rybnik.
Udało się zdobyć 11pkt, ale wynik nie był tu istotny, z niecierpliwością czekamy na pierwsze jazdy na rzeszowskim torze aby rozjeździć się przed pierwszymi meczami.

 
Sezon coraz bliżej  Email
czwartek, 12 marca 2015 09:08

Idzie wiosna, sezon coraz bliżej, najwyższy czas odpalić motocykle żużlowe. Tor w Rzeszowie nadal niedostępny dla zawodników więc Dawid szuka jazdy na innych torach. Na weekendzie odbył treningi w Gorican

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A kilka dni później pojawiła się okazja jazdy w Rybniku

 
Zimowe treningi  Email
wtorek, 24 lutego 2015 14:08

Aby pozostać w formie przez cały rok, Dawid trenuje również zimą. Na feriach zawodnicy Stali Rzeszów trenowali w Zakopanem.

Obecnie w poszukiwaniu sprzyjających warunków pogodowych i torowych Dawid trenuje na torach motocrossowych i żużlowych we Włoszech.

 

 
Świąteczna Paczka  Email
piątek, 09 stycznia 2015 08:55

W czwartek stowarzyszenie 'Speedway Fans Stal Rzeszów' zorganizowało akcję "Świąteczna Paczka" w Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym im. Kornela Makuszyńskiego w Mrowli.
Dawid dołączył się do akcji przyjeżdżając do ośrodka ze swoim motocyklem sprawiając sporo frajdy wychowankom ośrodka.

 
Stal Rzeszów  Email
czwartek, 18 grudnia 2014 13:46

W myśl przysłowia 'wszędzie dobrze ale w domu najlepiej' sezon 2015 spędzimy w Rzeszowie.
Zapraszamy wszystkich na mecze z udziałem Stali Rzeszów.
Pierwszy mecz w Rzeszowie 6 kwietnia z Unią Leszno.

 
Ostatne jazdy  Email
poniedziałek, 27 października 2014 08:55

Zima powoli nadchodzi i ostatnie okazje do jazdy na żużlu wykorzystane. W sobotę Dawid wystartował w 44. Memoriale im. Bronisłąwa Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie w którym zajął 2 miejsce. Niedziela to występ w turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego w którym zajął 11 miejsce.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 14

Sponsorzy

Lamba PitBikes

Reklama