Reklama
Home
Dawid Lampart
MPPK  Email
poniedziałek, 20 października 2014 13:43

W dniu wczorajszym Dawid skorzystał z kolejnej szansy pojeżdżenia na żużlu i wystąpił w Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Jadąc w parze z Robertem Miśkowiakiem zajęli 6 miejsce, zdobywając 13pkt (9pkt Dawida). Mamy nadzieję, że jeszcze uda się pojeździć w tym roku aby maksymalnie skrócić zimową przerwę.

 
Fast Friday's  Email
poniedziałek, 13 października 2014 10:37

Obecnie Dawid zwiedza USA a w miniony Piątek brał udział w meczu USA kontra reszta świata, wygranym przez reprezentantów Stanów Zjednoczonych 55:53. W debiutanckim starcie na bardzo krótkim i technicznym torze Dawid zdobył 10 punktów.
Zawody można obejrzeć tutaj:

 
Pechowy memoriał  Email
poniedziałek, 06 października 2014 08:00

W piątek 3 października w Rzeszowie odbył się XXX Memoriał Eugeniusza Nazimka w którym Dawid zajął 4 miejsce. Niestety w finale defekt na starcie uniemożliwił dalszą walkę o podium.


A to nie koniec występów Dawida w tym roku. Obecnie Dawid przebywa w słonecznej Kalifornii, gdzie wystartuje w piątkowych zawodach USA kontra reszta świata.
http://www.fastfridays.com/fastfridays-race-schedule/

 
Jedziemy dalej  Email
wtorek, 23 września 2014 09:15

Mecze ligowe dla Dawida już zakończone ale nie oznacza to końca jazdy. W sobotę Dawid wystartował w towarzyskim meczu Polska - Ukraina, w którym wygrał wszystkie swoje biegi.
Niedziela to występ w otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Łotwy, w których Dawid zajął 4 miejsce. Miejsce może i pechowe ale daje powody do zadowolenia w mocnej stawce lokalnych zawodników na wymagającym torze.

Już niedługo kolejne występy Dawida, o których poinformujemy na bieżąco.

 
Spadek  Email
poniedziałek, 08 września 2014 07:18

Mimo dobrej postawy Dawida (14+2 pkt) KMŻ Lublin przegrał pożegnalny mecz przed własną publicznością. Lokomotiv Daugavpils wygrał mecz 42:48.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Cameronowi Woodwardowi, który nie mógł pomóc drużynie przez kontuzję poniesioną w pierwszym biegu.

Mamy nadzieję, że tegoroczny wynik KMŻ nie wpłynie destrukcyjnie na działanie lubelskiego ośrodka.

Dla Dawida to już koniec ligowej jazdy w Polsce ale na pewno nie koniec sezonu 2014.

 
Szczere chęci nie wystarczyły  Email
wtorek, 02 września 2014 10:06

Niestety stało się, drużyna KMŻ Lublin nie obroniła się przed spadkiem do 2 ligi. W spotkaniu o wszystko lublinianie walczyli o punkty do ostatniego biegu ale cały mecz ze Stalą Rzeszów przegrali 49-41.
Dawid robił co w jego mocy by uchronić swoją drużynę od spadku ale nawet najwyższa zdobycz punktowa z drużyny nie wystarczyła.

 
Coraz gorzej  Email
wtorek, 12 sierpnia 2014 08:50

Sytuacja lubelskiej drużyny nie poprawia się. W niedzielnym meczu ze Startem Gniezno lublinianie przegrali 53:36. Dawid zanotował kolejną dwucyfrówkę (10pkt) i obiecuje walkę do ostatniego biegu w tym sezonie. Trzymamy kciuki za całą drużynę KMŻ, 24 sierpnia mecz o wszystko PGE Marmą.

 
Urodziny  Email
poniedziałek, 04 sierpnia 2014 08:24

Z okazji dzisiejszych urodzin, cały zespół Lampart Racing życzy wszystkiego najlepszego, braku kontuzji i kompletu punktów w każdym meczu! :)

 
Walka o utrzymanie  Email
poniedziałek, 04 sierpnia 2014 08:10

Po udanym turnieju o Puchar Prezydenta Rzeszowa, mecze w lidze już nie przynoszą satysfakcji. W dniu wczorajszym KMŻ Lublin przegrał u siebie z Orłem Łódź 34-56. Teraz lublinianom pozostaje walka o utrzymanie w 1 lidze.
Mój występ indywidualny nie był rewelacyjny, w dwóch biegach popełniłem dwa błędy. Ta nieszczęsna taśma, a później nie wyjechałem z trzeciego pola. 80% sukcesu w tym meczu to był start. Było bardzo twardo, mi nie pasuje twardy tor. Wynik jest jaki jest, co zrobić. Staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, czasem to wychodzi, czasem nie, ale cały czas pracujemy, aby te wyniki szły w górę. Mamy jeszcze trzy mecze przed sobą i zobaczymy co się stanie po nich.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 14

Sponsorzy

Lamba PitBikes

Reklama