Reklama
Home
Dawid Lampart
Koniec marzeń o play-off  Email
wtorek, 22 lipca 2014 11:03

Niestety drużyna KMŻ Lublin nie zdołała pokonać i obronić bonusa w meczu z GKM Grudziądz. Dawid zaliczył kolejny dobry występ zdobywając 12pkt, lecz wynik drużyny nie pozwala cieszyć się z dobrej formy indywidualnej: W porównaniu ze słabym początkiem sezonu, do którego wszyscy wracają, pojechałem dość dobrze, ale przecież ten początek to było kilka miesięcy temu i już nie ma co do tego wracać. Zaliczyłem niezły występ indywidualnie, ale co z tego, skoro drużyna przegrała i praktycznie straciła szansę na play-offy...

 
Cross Country  Email
poniedziałek, 14 lipca 2014 17:01

Pogoda nie sprzyja rozgrywaniu meczy żużlowych więc Dawid postanowił wybrać się na trening na crossie. Ale nie zwykły trening tylko 2,5 godziny zaciętej rywalizacji w błocie podczas V rundy Pucharu Polski Południowej w cross country organizowanej przez klub Eter Rymanów, Wygrana w klasie miłym urozmaiceniem wakacyjnej przerwy.

 
Rozmowa  Email
piątek, 11 lipca 2014 19:16

Pogoda nie pozwoliła kolejny raz na rozegranie meczu z Grudziądzem, kolejna próba 20 lipca. Korzystając z przerwy w startach, postanowiliśmy przelać na klawiaturę kilka słów Dawida dla kibiców.

Zapraszamy do przeczytania rozmowy.

.

 
Przegrany dobry występ  Email
piątek, 04 lipca 2014 07:40

W ostatnim wyjazdowym meczu z Polonią Bydgoszcz, Dawid zanotował najlepszy występ w tym sezonie, zdobywając 13 punktów z bonusem.
Niestety Lublinianie osłabieni brakiem Daveya Watta nie zdołali pokonać Bydgoszczan i mecz zakończył się wynikiem 50:40.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipiec z założenia jest miesiącem odpoczynku dla żużlowców, jednak już w poniedziałek w Lublinie odbędzie się zaległy mecz z GKM Grudziądz.
Zapowiada się bardzo zacięty mecz. W pojedynku na torze w Grudziądzu, drużyna Dawida sprawiła niespodziankę wygrywając 44:46.
Trzymamy kciuki aby tym razem cała drużyna pojechała równo, co pozwoli sięgnąć po 5 punktów meczowych z bardzo wymagającym rywalem.

 
Tylko bonus  Email
środa, 18 czerwca 2014 12:13

Kolejny mecz za nami, tym razem przegrany na trudnym, rybnickim owalu. Po dobrym początku lublinian, nastąpiły przerwy związane z poprawą nawierzchni toru, które korzystnie wpłynęły na jazdę gospodarzy. W konsekwencji lubelskim kibicom na pocieszenie pozostał punkt bonusowy. W tym meczu Dawid uzyskał 8+1 pkt.
A w najbliższą niedzielę ważny mecz w Lublinie z GKM Grudziądz, czyli kolejny ciężki bój o 5pkt meczowych.

 
ROW pokonany  Email
wtorek, 10 czerwca 2014 18:40

Drużyna Dawida notuje trzecią wygraną z rzędu, tym razem pokonując u siebie ROW Rybnik 53:37. Pomimo taśmy w pierwszym biegu, Dawid przywiózł 10+1pkt, co pozytywnie nastawia przed zbliżającym się rewanżem w Rybniku. Trzymamy kciuki za komplet punktów KMŻ Lublin w tym dwumeczu.

 
Kolejna wygrana  Email
poniedziałek, 02 czerwca 2014 11:50

Zawodnicy z KMŻ Lublin nie zwalniają tempa. Po pierwszej wygranej na domowym torze, przyszła kolej na pierwszą wyjazdową wygraną. Lublinianie pokonali GKM Grudziądz 46:44. Dawid uzyskał 7+2 pkt, a wynik mógłby być lepszy gdyby nie problemy z motocyklem w 14 biegu.

 
Pierwsza wygrana  Email
poniedziałek, 26 maja 2014 09:59

Do 25 maja lubelscy kibice czekali na pierwszą wygraną KMŻ Lublin w tym sezonie. Koziołki wygrały mecz z Polonią Bydgoszcz 48:42, a cenne 9+1 pkt zdobył Dawid. Po meczu nie ukrywał zadowolenia: Występ mi się udał i mam nadzieję, że nie będzie to ostatni tak dobry start w tym roku. Trzeba się starać, aby następne mecze wyglądały jak ten. Tor jest troszkę przyczepniejszy, więc zaczyna mi pasować. Mieliśmy problemy na samym początku, ale na szczęście dzięki mojemu mechanikowi udało się dojść do tego, co powinno być. W Grudziądzu byłem raz w życiu i nie było najgorszej, także zobaczymy jak mi pójdzie w tym meczu.
Kolejny mecz już 1 czerwca z sąsiadującym w tabeli GKM Grudziądz. Trzymamy kciuki za pierwszą wygraną na wyjeździe.

 
Kolejne starty  Email
poniedziałek, 12 maja 2014 14:05

Podczas długiego majowego weekendu Dawid postanowił treningowo wystartować w 2 rundzie Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie. Mimo braku licencji został zaproszony do grupy OPEN C, w której zdeklasował międzynarodową obsadę zawodników.

A w dniu wczorajszym odbył się mecz Orzeł Łódź - KMŻ Lublin, niestety przegrany przez lubelską drużynę. Dawid dobrze rozpoczął mecz zajmując 2 i 1 miejsce w swoich biegach, jednak na wymagającym, bardzo dziurawym torze nie ustrzegł się błędów. W sumie udało się uzyskać 8 punktów, " Początek w miarę dobry, później moje głupie błędy i straciłem przynajmniej trzy punkty po trasie i przez to wynik jest troszkę gorszy, ale pracujemy dalej".

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 14

Sponsorzy

Lamba PitBikes

Reklama