Reklama
Home
Dawid Lampart
Początek sezonu  Email
środa, 23 kwietnia 2014 09:05
Pierwsze występy Dawida w lubelskich barwach już za nami. Po emocjonujących meczach z Lokomotivem Daugavpils i Stalą Rzeszów, KMŻ Lublin wywalczył cenne 2 punkty.
Rozpoczęcie sezonu przez Dawida, nie poszło w pełni po jego myśli:
Jeszcze dużo pracy przed nami. Na Łotwie po znalezieniu odpowiednich ustawień udało się wygrać bieg, a w Lublinie decydował wyłącznie moment startowy. Niestety tylko jeden raz udało się wstrzelić w dobrym momencie ale wiem, że jak wszystko zagra, to stać mnie na wygrywanie biegów, więc bierzemy się do roboty i czekamy na następne mecze.
A na najbliższy mecz musimy poczekać do 4 maja, kiedy to KMŻ podejmie lidera tabeli - Start Gniezno.
 
Pierwsze treningi  Email
wtorek, 25 marca 2014 17:03

Tegoroczna łaskawa zima pozwoliła, w większości ośrodków żużlowych w Polsce, rozpocząć treningi na początku marca. Na pierwszy trening w Rzeszowie musieliśmy poczekać do 21 marca. Pierwsze treningi w Rzeszowie i w Krośnie pozwoliły Dawidowi częściowo zaspokoić głód jazdy na motocyklu żużlowym. Czekamy na pierwsze treningi na lubelskim torze a już 13 kwietnia pierwszy mecz w sezonie z Lokomotivem Daugavplis.


 
Zimowe treningi i zmiany  Email
poniedziałek, 10 lutego 2014 19:11

W nadchodzącym sezonie Dawidowi będzie towarzyszył nowy mechanik Grzegorz Rempała. Fanom żużla osoby Grześka nie trzeba przedstawiać. Mamy nadzieję, że współpraca z tak doświadczonym żużlowcem przyniesie same korzyści.
Tymczasem po obfitych opadach śniegu Dawid trenował na snowboardzie ale również i.. na lodzie. Wraz z Maćkiem Kuciapą oraz Pawłem Miesiącem przygotowali motocykl do jazdy bokiem po lodzie. Poniżej możecie zobaczyć ich zmagania z tą nawierzchnią:

 
Zimą na crossie  Email
poniedziałek, 30 grudnia 2013 20:50

Tegoroczna zima jest wyjątkowo łaskawa dla sportowców co pozwala na treningi bez konieczności wyjazdu do ciepłych krajów.
Nawet podczas świąt można zażyć nieco adrenaliny.
Dawid wykorzystuje każdą wolną chwilę i dobrą pogodę aby wsiąść na motocykl i skrócić zimowy, martwy okres.

 
Lubelski Węgiel KMŻ  Email
wtorek, 03 grudnia 2013 21:44

W sezonie 2014 Dawid będzie reprezentował barwy Lubelskiego Węgla KMŻ. Przychylność lubelskich działaczy oraz znajomość toru zaważyła na wyborze klubu. Dawid z optymizmem patrzy w przyszłość ponieważ na torze w Lublinie zawsze czuł się dobrze, co może pozwolić na odbudowanie formy i walkę o najwyższe cele w I lidze wraz z nowymi kolegami z drużyny.

 
Koniec sezonu  Email
wtorek, 29 października 2013 12:04

23 października Dawid wystąpił w towarzyskim spotkaniu o Puchar Burmistrza w Debreczynie. Występując w drużynie Morahalom Dawid zdobył 8 punktów. Były to ostatnie zawody w tym roku, a w ostatnich dniach odbyły się ostatnie treningi na rzeszowskim torze. Oto jak Dawid podsumowuje sezon 2013: Ciężko pozytywnie podsumować zakończony sezon, pomimo wszelkich starań nie wszystko się udało. Występy trafiały się lepsze i gorsze, zabrakło startów za granicą. Na domiar złego nie zdołaliśmy utrzymać się w Ekstralidze. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie znacznie lepszy. Już zaczynam przygotowania i liczę, że starty w niższej lidze pomogą mi odbudować formę. Chciałbym niezmiernie podziękować za wsparcie przez cały sezon moim sponsorom: Betad-Leasing, Extrans, Jedynka, Rzeszowianka, Tarel, Ekoenergia, Sandeco, Motofach, Mega. Jestem również bardzo wdzięczny Januszowi Stachyrze za pomoc w trakcie sezonu.

 
To jeszcze nie koniec  Email
wtorek, 22 października 2013 08:03

Ligowy sezon 2013 już za nami. Jednak nie oznacza to końca jazdy na motocyklu. Między treningami na motocrossie Dawid wykorzystuje każdą okazję do jazdy na żużlu. W niedzielę odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika, w którym Dawid zajął 5 miejsce, ocierając się o finał. A już jutro kolejny start na Węgrzech.

 
Kolejne starty  Email
wtorek, 17 września 2013 07:37

8 września KSM Krosno doznało nieoczekiwanej porażki na własnym torze z Kolejarzem Opole 44:46. W tym meczu Dawid zdobył 10 punktów.

Jednak zawodnicy krośnieńskiej drużyny szybko zrehabilitowali się swoim kibicom. W zeszłą niedzielę na własnym torze wygrali z Wandą Kraków 52:38. Z tego wyniku 12 pkt zdobył Dawid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A w najbliższą niedzielę KSM Krosno czeka wyjazdowy mecz w Rybniku, który będzie już ostatnim meczem w tym sezonie.

 
Opole  Email
poniedziałek, 02 września 2013 07:51

Kolejny występ w barwach KSM Krosno za Dawidem. Ponownie udało się dorzucić 9 oczek do wyniku drużyny. Niestety krośnieński zespół wyjazdu do Opola nie zaliczy do udanych. Mecz z Kolejarzem zakończył się wygraną opolan 50:40.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 14

Sponsorzy

Lamba PitBikes

Reklama