Reklama
Home
Dawid Lampart
Pech to pech  Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 11:47

Niedziela bez speedwaya a Dawid korzystając z okazji wystąpił w zawodach motocrossowych II Rundzie Rajdu Eteru. Zawody odbyły się w Winnej Górze k. Miejsca Piastowego. Trasa przebiegała między innymi po torze Super Enduro, torze Motocrossowym i trasie Cross Country. Zawody bardzo dobrze zorganizowane, liczba uczestników też dopisała. Niestety Dawid podczas bardzo dobrej jazdy złapał kapcia i po zawodach. Jak pech to pech....


 
Było blisko  Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 11:44

W piątek 21 czerwca Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrał na własnym torze z PGE Marmą Rzeszów 46:44 w zaległym meczu 2. rundy Enea Ekstraligi.
A co sam Dawid powiedział o tym spotkaniu:

"Szkoda takiego meczu, bo jak się przegrywa 10 punktami, to jest inaczej. Przegraliśmy dwoma i była szansa na zwycięstwo. Pewnie jest w tym moja wina, bo mogłem przywieść te dwa, trzy punkty więcej i ten wynik wyglądałby inaczej. Moment startowy był całkiem niezły. Brakuje mi tego wyjścia z pierwszego łuku, bo refleksowo nie mam sobie nic do zarzucenia. Może to jest kwestia dopasowania sprzętu do toru. Może ja mam za mało jazdy, bo w sumie startuję tylko w zawodach ligowych. Jak się jeździ częściej, to się jest sprytniejszym na torze. Ja niestety cały czas szukam tych startów i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się załapać na jazdę w Szwecji czy Anglii ".

 

 
Półfinał IMP  Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 11:41

W czwartek odbył sie w Krakowie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dawid zajął 9 pozycję co niestety nie dało mu kwalifikacji do Finału.

"Niedużo mi zabrakło, żeby awansować. W sumie były tam błędy popełnione z mojej winy na trasie, bo też prowadziłem biegi. Błędy wynikły z braku objeżdżenia i zadziorności na torze. To wszystko wyciąga się z dużej ilości jazdy. Ja próbuję nadrabiać na crossie, ale niestety żużel to nie jest cross".

 

 
Toruń pokonany  Email
poniedziałek, 17 czerwca 2013 13:00

Wynikiem 50:40 zakończył się mecz z Unibaxem Toruń. Dawid zdobył 5+2 pkt., co bardzo cieszy.

A już 20 czerwca w Krakowie odbędzie się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, start już o 17:30, wszyscy trzymamy kciuki za Dawida.

Natomiast dzień później w piątek drużyna PGE Marma Rzeszów jedzie na zaległy mecz do Zielonej Góry.

 
Półmetek  Email
środa, 05 czerwca 2013 12:52

Połowa rundy zasadniczej za nami w związku z tym chcielibyśmy jako Team podziękować wszystkim sponsorom, którzy wsparli Dawida w sezonie 2013:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Brak jazdy  Email
środa, 05 czerwca 2013 12:34

Pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza. Najpierw przesunięte pierwsze kolejki ze względu na śnieg, a teraz deszczowa aura nie pozwala nam rozgrywać kolejnych meczy.
Zaplanowany mecz z Unią Leszno na 06.06.2013 również został odwołany, a kolejny 9 czerwca z bydgoską Polonią, też stoi pod znakiem zapytania. Brak jazdy i takie długie przerwy bardzo źle wpływają na zawodnika. Miejmy wiec nadzieje, że Dawid wróci szybko do regularnych startów w meczach, nie tylko tu w kraju, ale także na innych torach.

 
Twiedza w Toruniu nie zdobyta  Email
wtorek, 21 maja 2013 11:36

18 maja PGE Marma Rzeszów rozegrała mecz z liderem Ekstraligi Unibaxem Toruń, który zakończył się wynikiem 54:36 dla gospodarzy.
Dawid dla drużyny przywiózł 3 (2,0,0,1) punkty.Pomimo starań wszystkich naszych zawodników Toruń okazał się bardzo mocnym przeciwnikiem i nie udało się wywieść z Torunia ani jednego punktu. 
A już 26 maja o godzinie 18:30 w 9 kolejce PGE Marma Rzeszów będzie podejmować na własnym torze Fogo Unia Leszno. Serdecznie zapraszamy wszystkich na ten mecz.

 
IMP Lublin  Email
piątek, 17 maja 2013 13:42

W rozegranym 16 maja w Lublinie ćwierćfinale IMP Dawid zajął trzecie miejsce, tym samym kwalifikując się do półfinału, który odbędzie się 20 czerwca w Krakowie.
Gratulujemy Dawidowi i innym zawodnikom oraz trzymamy kciuki za dalsze jazdy.

Retransmisje zawodów obejrzeć można na stronie http://sport.itvl.pl/news/1-4-imp-retransmisja

 
Po derbach  Email
środa, 08 maja 2013 12:15

Derby za nami, niestety na naszą niekorzyść.

Jak widać to lepiej idzie nam na wyjazdach niż u siebie. Nie tak miało to wyglądać. Głównie chodzi o tor, bo jest jak jest i ciężko się nam do niego dopasować. To jest najgorsza przegrana z najgorszych, bo z Tarnowem i na dodatek na własnym torze. Zrobiłem ledwo pięć punktów i nie mogę być z siebie zadowolony. Zdobyłem punkty dopiero po starcie z tych pierwszych torów. Motocykl, który bardzo fajnie spisywał się w Gnieźnie, nie zadziałał dzisiaj na naszym torze i więcej już na nim nie pojadę. Musimy znaleźć jakiś szybki motocykl na ten nasz długi tor, bo to jest nasz tor i powinien być naszym atutem, a nie przeciwnika, który tu przyjeżdża. I nie chodzi tutaj o funkcję komisarza toru, bo w Gorzowie Wlkp. czy Gnieźnie ja owszem nie pojechałem, ale chłopaki się spasowali. Natomiast na naszym torze większość z nas ma problem. Na chwilę obecną to jedziemy tyłem do przodu.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 14

Sponsorzy

Lamba PitBikes

Reklama